O produktach

Czym są Shirt Garters?

  Męskie podwiązki, szelki do koszul - różnie nazywane. Mają za to jeden cel, zatrzymać niesforną koszulę w spodniach dając pełną swobodę ruchów i pozostając przy tym niewidoczne. 

  Ile razy chciałeś po prostu wyciągnąć całkowicie koszulę na wierzch, tracąc do niej cierpliwość? U nas dostaniesz rozwiązanie takie, jakiego właśnie potrzebujesz, w wariancie takim, który najbardziej Tobie odpowiada. Istnieje kilka sposobów na to by powstrzymać koszulę przed wychodzeniem, min.: pasy, ściągacze, kostki blokujące, przyszywanie koszuli do spodni, czy najmniej wygodne - body. Żadne nie daje takiego komfortu jak nasze Shirt Garters.

  Podwiązki do koszul to nic innego jak szelki o specjalnych kształtach i długościach, których zadaniem nie jest podtrzymywanie spodni, a ściąganie w dół koszuli. Dzięki swojej elastyczności pozwalają utrzymać ją schowaną i napiętą przez cały czas noszenia.

  Dobry wygląd buduje naszą pewność siebie. Podnosi ją też świadomość że koszula pozostanie w spodniach w każdym momencie, niezależnie od tego czy jest to spotkanie bardziej lub mniej formalne. Nie ważne, czy jest to zabawa na weselu, w dyskotece, na gali, ważny event, szkolenie, prezentacja lub konferencja dla najbogatszych garniturowców świata. Ważne byś Ty czuł się komfortowo.

  Początki Shirt Garters nie są dobrze znane. Pierwsze wzmianki na ten temat pojawiły się w XXw, choć zapewne historia sięga dużo dalej. w USA słabo znane osobom cywilnym, za to dużym uznaniem cieszą się wśród służb mundurowych. Pozwalają utrzymać nienaganny wygląd nawet podczas wielogodzinnej defilady i codziennego patrolu.

 

Opaska na ramię

  Sleeve Garters, czyli opaski na rękawy koszul to przede wszystkim ozdoba. Dobrze dobrana kolorystycznie do całości stroju z pewnością wyróżni nas w tłumie, pozwoli również dopasować odpowiednią długość rękawa, by ten wystawał spod marynarki na tyle na ile powinien. Utrzymają również podwinięty rękaw w górze, dzięki czemu nie musimy go wciąż podciągać, wystarczy zawinąć je wraz z rękawem by stały się niewidoczne.

  Nie raz na filmach widziałeś, jak bankierzy, krupierzy czy barmani nosili takie ozdoby. W XIX i XX wieku nie były tylko dodatkiem, były niezbędnym akcesorium. Kiedy nie było tak dobrze dopasowanych koszul jak dziś, długie i luźne rękawy przeszkadzały przy pracy w banku, na poczcie czy telegrafistom. Znaleźli oni prosty sposób, tworząc przy tym nowy styl w modzie męskiej będący dziś nieco awangardowy. 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl