Jakość i wykonanie

  Odpowiednio dobrane i wyselekcjonowane materiały wykorzystywane do produkcji po połączeniu w całość dają gwarancję jakości, niezawodności oraz estetyki. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z najwyższą dokładnością i precyzją, oraz testowane przez nas osobiście. Wszystko po to, by dopasować je do potrzeb każdego mężczyzny. To czyni nasze produkty unikatowymi, a cechująca je wysoka jakość wykonania przewyższa tą oferowaną przez konkurencję, głównie zagraniczną.

 

  Mocnym i estetycznym łącznikiem jest naturalna skóra wykorzystywana w kaletnictwie, znacznie bardziej wytrzymała niż ta (ekologiczna, derma czy skaj) stosowana przez większość producentów szelek, obszyta bardzo mocnymi nylonowymi nićmi dla najtrwalszego połączenia najbardziej obciążonego punktu.

 

  Uważamy, że tego typu żabki są najlepszym rozwiązaniem, ponieważ plastikowe ząbki nie niszczą koszul jednocześnie dając pewny i mocny chwyt, nawet przy zapięciu na grubszym materiale czy kilku warstwach cieńszego. Zwykłe, klasyczne zapięcia oczkowe do podwiązek damskich stosowane w podobnych produktach z USA czy Azji nie sprostały naszym wymaganiom.

 

  Gruboziarnista guma przystosowana właśnie do produkcji szelek zapewnia odpowiednią sprężystość, elastyczność i przede wszystkim sztywność podczas noszenia. Oddychająca, przez co może pozostać w jednym miejscu w kontakcie ze skórą nawet przez dłuższy czas.

 

  Stosujemy dwa rodzaje regulatorów. Prosty do opasek, umożliwia dopasowanie naciągnięcia noszonej gumy nawet jedną ręką. Drugi z ząbkami zapinany, stosowany do szelek dla szybkiej i wygodnej regulacji. W długich zestawach wszyty jest na dole paska tak, by zachować do niego wygodny dostęp po założeniu - wystarczy podwinąć nogawkę.

 

  Zapięcia podwiązek do skarpet to świetny wynalazek, bezpieczny i wygodny. Możemy dzięki temu raz dopasowane na długość opaski ściągać i zakładać bez ponownej zabawy z regulacją.

  Dokładamy wszelkich starań i zawsze będziemy, by jakość widoczna była na każdym kroku. Nie tylko na zdjęciach czy w wykonaniu produktów, ale również w pakowaniu i obsłudze. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi produktami zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie online.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl