Na nasz temat

Kim jesteśmy?

W momencie kiedy coraz częściej zauważamy, że mężczyźni zaczynają bardziej dbać o siebie, o zasoby swojej garderoby oraz własny komfort w każdej sytuacji, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu na ekskluzywne akcesoria odzieżowe, które to ułatwią. Beastyler zajmuje się produkcją oraz sprzedażą ręcznie wykonywanych akcesoriów odzieżowych, które powinien posiadać każdy mężczyzna, ceniący sobie wygodę i elegancję.

Młody, pełny energii i pomysłów zespół, oto kim jesteśmy. Na co dzień realizujemy swoje pasje, często łącząc pracę z hobby, co pozwala nam na osiąganie najlepszych rezultatów. Urzeczywistniamy naszą wizję, w której nie ma wystających koszul, a ich rękawy są zawsze odpowiedniej długości. Kamil, Ania i Adam, dla większości anonimowi, ale każdy ma swój odpowiedni wkład w poprawne funkcjonowanie naszej działalności.

Co robimy?

Nasz cel i idea to rozpowszechnianie wśród męskiej części społeczeństwa tajników dobrej stylizacji. Wskazujemy pewne problemy, udzielamy pewnych rady, a poprzez nasz sklep internetowy udostępniamy produkty, które w dużej mierze pomagają i ułatwiają dopracować szczegóły stylizacji. Bo czymże jest koszula o wartości kilku tysięcy, kiedy nieschludnie wychodzi ze spodni, jeżeli nie problemem?

Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie, przez nas samych. Nie jest to wielki zakład produkcyjny czy krawiecki, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością produktów. To sprawia, że wyróżniają się one na rynku niepowtarzalnością, jakością i metodą wykonania. Cechuje je dostępność, elegancja i przede wszystkim prestiż. Dostaniesz u nas produkty niedostępne do tej pory na rynku polskim. Perfekcyjne wykończenie, jakość materiałów i trwałość kolorów, słowem tylko to co najlepsze.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl