Czas realizacji i koszty dostawy

 

 Realizacja zamówienia

   Zamówienia złożone (wpłata została zaksięgowana lub za pobraniem) do godziny 12:00 postaramy się zrealizować jeszcze tego samego dnia. Niemniej jednak prosimy o zwrócenie uwagi jaki jest maksymalny czas realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty były zawsze dostępne, w przypadku braków na magazynie prosimy o kontakt, odpowiemy (w zależności od ilości zamówionych produktów) jaki jest realny termin dostępności, który najczęściej wynosi do 2 dni od złożenia zapytania. Odpowiemy zaraz po otrzymaniu maila i niezwłocznie powiadomimy o dostępności produktu.

  Ważne, czas wysyłki liczony jest do produktu, który ma najdłuższy czas wysyłki. W przypadku, kiedy ilość produktów do zamówienia jest większa niż ilość na magazynie zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane, informacja pokaże się automatycznie.

  Po złożeniu zamówienia otrzymasz pełne informacje o zamówieniu, jego kosztach oraz adresie wysyłki. Po utworzeniu i wysłaniu paczki otrzymasz informację wraz z linkiem do śledzenia przesyłki. Dla paczkomatów istnieje pole wyboru, do którego paczkomatu ma zostać dostarczona przesyłka.

  Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 48h od złożenia zamówienia (szczegółowe informacje o czasie potrzebnym do realizacji znajdują się w karcie produktu) w godzinach pracy firmy w dni robocze od poniedziałku do piątku. Przykład: składając zamówienie w piątek w godzinach późno-wieczornych a w poniedziałek wypada święto, to odliczane czasu potrzebnego na realizację zamówienia zaczyna się we wtorek. 

  Koszt wysyłki kurierem Inpost

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 
Maksymalna waga przesyłki 30kg (ok. 100 produktów).

Czas dostawy

Przelew/Płatność online

Płatność
za pobraniem

 1-2 dni robocze

13,00 zł

15,00 zł


 Koszt wysyłki Paczkomatem.

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 
Maksymalna ilość w jednej paczce to ok. 20 przedmiotów (ograniczenia wymiarów przesyłki).

Czas dostawy

Przelew/Płatność online

Płatność
za pobraniem

1-3 dni robocze

9,50 zł

13 zł 


 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl